5/5 - (2 امتیاز)

آموزش امنیت سایت

آموزش امنیت سایت کمک بسیار زیادی به ادامه فعالیت شما در گوگل می کند. بسیاری از افراد تصور می‌کنند که پس از طراحی سایت مسئولیت آنها به پایان رسیده است‌. اما این گونه نیست! تازه در ابتدای مسیر پیشرفت قرار گرفته اید و کارهای زیادی برای انجام دادن هست.

یک لحظه غفلت یک عمر پشیمانی!

یکی از مهمترین فاکتورهایی که بسیاری از وبمستر ها از آن غافل هستند امنیت سایت است پس از اینکه به طراحی سایت پرداختید اولین و مهمترین موضوعی که مطرح می شود ایمنی سایت شما از حمله هکرها است.

بله درست شنیدید! تمامی وبسایت ها هرچند کوچک می‌توانند مورد حمله هکرها قرار بگیرند بنابراین باید به این موضوع توجه داشته باشید که شما به عنوان یک وبمستر باید امنیت سایت خود را مدیریت کنید.

 برای مقابله با هکرها نیازمند اطلاعات و تجربه تخصصی هستید بنابراین اگر هنوز آموزش امنیت سایت را گذرانده اید و اطلاعات کافی راجع به آن ندارید. حتما در پی کسب اطلاعات لازم راجع به این موضوع بر آیید. امروزه مراکز و آژانس های دیجیتال مارکتینگ سعی می‌کنند که با ارائه آموزش های لازم در زمینه سئو طراحی و امنیت سایت.

به افراد کمک کنند تا تمامی موارد مرتبط با مدیریت وب سایت خود را به صورت مستقل انجام دهند بنابراین اگر شما هم به دنبال استقلال در این زمینه هستید؛ و می‌خواهید خودتان است امنیت سایت تان را در دست بگیرید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

بهترین مرکز آموزش امنیت سایت

مجموعه صفر تا صد آی تی به عنوان یکی از معتبرترین و بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات سئو و پشتیبانی و آموزش امنیت سایت می تواند به شما کمک کند تا به بهترین شکل ممکن راهکارهای مقابله با هکرها را یاد بگیرید و سایت خود را از حملات آنها در امان نگه دارید.

 خدمات متنوع ما

پشتیبانی ۲۴ ساعته

 • خدمات طراحی سایت
 • خدمات سئو سایت
 • طراحی و باز طراحی صفحات سایت
 • تفسیر و بررسی کدهای خطا
 • مقابله با هک و تضمین امنیت سایت
 • آموزش طراحی سایت
 • آموزش پشتیبانی سایت
 • آموزش امنیت سایت
 • آموزش سئو سایت
 • و…

چرا امنیت سایت اهمیت دارد؟

اجازه بدهید که در ابتدا یک تصویر مختصر از رویدادهای پس از هک شدن سایت در اختیارتان بگذاریم. پس از اینکه  که یک سایت توسط یک هکر مورد حمله قرار می گیرد:

 • کلیه اطلاعات شما و کاربران تان در اختیار او قرار می گیرد و این امر می‌تواند به معنای شکست شما در جلب اعتماد کاربران اینترنتی باشد. کلیه کاربرانی که وب سایت شما را برای دریافت خدمات انتخاب می‌کنند عشق را دارند که از هر لحاظ از اطلاعات آنها حفاظت کنید برای مثال اگر برای ورود به یک بخش خاص نیازمند وارد کردن ایمیل یا شماره تماس هستند؛ شما باید این تضمین را به آنها بدهید که این اطلاعات به هیچ عنوان در اختیار سایر نهادها قرار نمی گیرند. بنابراین اولین و مهمترین رویدادی که پس از هک سایت اتفاق می افتد از دست دادن اطلاعات سایت و کاربران است.
 • دومین و قابل توجه ترین اتفاقی که می تواند برای شما بیفتد خارج شدن از رتبه بندی گوگل است از آنجایی که موتورهای جستجو در این زمینه عملکرد خوبی دارند می توانند بلافاصله متوجه این موضوع شوند و رتبه سایت شما را کاهش دهند‌.
 • در آخر نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که پس از درز اطلاعات شخصی شما و کاربران تان باید این موضوع را به اطلاع آنها برسانید و این به معنای زیر سوال رفتن اعتبار و جایگاه شما در گوگل است. بنابراین می توانیم به صراحت بگویم که آموزش امنیت سایت کمک بسیار زیادی در مقابله با چنین اتفاقاتی به شما می کند. پس تا دیر نشده است اقدامات لازم جهت دریافت آموزش های امنیت سایت را انجام دهید.

نکاتی در ارتباط با امنیت سایت

 • از به روز بودن نرم افزار های خود مطمئن شوید:

یکی از مهمترین نکاتی که در دوره های آموزش پشتیبانی سایت به شما گوشزد می شود این است که حتماً نرم افزارهای مختلف سایت خود را به روز نگه دارید برای مثال اگر سیستم مدیریت محتوای شما وارد کرده است از آپدیت بودن آن مطمئن شوید؛ زیرا یکی از راهکارهایی که هکرها برای حمله به وب سایت شما استفاده می کنند؛ شناسایی و انتخاب نرم افزار های قدیمی است.

 • رمز عبور‌های مناسب و قوی استفاده کنید:

توجه داشته باشید که حتما باید از رمزهای عبور قوی و مناسب استفاده کنید تا بتوانید جلوی هک سایت خود را بگیرید. راحت ترین روش هایی که هکر ها می توانند برای حمله به وب سایت شما استفاده کنند؛ استفاده از رمز عبور های مختلف است. بنابراین اگر رمز شما ساده و راحت باشد امکان هک شدن سایت افزایش پیدا می کند.

 • از داده‌های کاربران محافظت کنید:

کاربران اینترنتی با استفاده از روش های مختلف اطلاعات خود را در اختیار شما می‌گذارند برای مثال اگر برای ثبت نام از آنها ایمیل یا شماره تماس بخواهید اطلاعات آنها به راحتی وارد سایت شما می‌شود بنابراین اولین و مهمترین وظیفه‌ای که در قبال این اطلاعات دارید این است که به خوبی از آنها محافظت کنید.

در آموزش امنیت سایت به شما آموزش داده می‌شود که چگونه از اطلاعات کاربران را محافظت کنید و جلوی حمله به آنها را بگیرید. یکی از مهم ترین روش ها برای حفاظت از اطلاعات کاربران ذخیره سازی و اختصاص دادن رمز به آنها است.

با ما تماس بگیرید

اگر به دنبال دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه آموزش امنیت سایت هستید همین حالا با شماره های موجود در سایت ما تماس بگیرید تا به راهنمایی دقیق شما بپردازیم. علاوه بر این می‌توانید برای دریافت خدمات مختلف مربوط به طراحی و پشتیبانی سایت نیز از کارشناسان ما کمک بگیرید.

بیشتر بخوانید : پشتیبانی سایت وردپرس

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran