5/5 - (2 امتیاز)

تیزر تبلیغاتی

تیزر تبلیغاتی به عنوان یکی از مهم‌ترین اصول ارائه محصول یا خدمات به مشتری از ابتدایی ترین عناصری است که باید برای جذب و افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت خود از آن استفاده کنید علاوه بر این کسانی که دارای فروشگاه حضوری هستند هم می توانند از این طریق نرخ بازگشت سرمایه خود را افزایش دهند

اهمیت تیزر تبلیغاتی

از گذشته تاکنون تبلیغات یکی از موثرترین روش های جذب مشتری و ارائه ویژگی های محصول به دیگران بوده است. حتی یک فروشگاه کوچک هم با استفاده از تبلیغات اختصاصی می تواند تعداد مشتریان خود را افزایش دهد. بنابراین نمی توانیم برای انجام تیزر تبلیغاتی حد و مرز مشخص کنیم.

بسیاری از کسب و کارها از ابتدای شروع فعالیت خود نیازمند معرفی ویژگی های مختلف محصول و جا انداختن آن در میان کاربران و مشتریان حضوری هستند بنابراین روش های مختلفی در اختیار آنها قرار گرفته است تا بتواند با استفاده از آنها به دیگران ثابت کنند که دارای چه ویژگی هایی هستند.

تبلیغات بصری بیش از هر روش دیگری می‌تواند برای شما به جذب مشتری بپردازد دلیل آن هم این است که تنوع محصولات و خدمات بسیار بیشتر از قبل شده است. بنابراین تصمیم گیری برای مخاطبان کمی مشکل می شود.

تیزر تبلیغاتی

مشتریان شما هنگامی که مشاهده میکنند قیمت و کیفیت محصولات در بازار تفاوت مشخصی با یکدیگر دارند سعی می کنند که بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرند. بنابراین برای اینکه تشخیص دهند چه محصولی بهتر است. حتما باید تبلیغات آن را مورد بررسی قرار دهند. تیزر تبلیغاتی یک روش موثر برای بررسی ویژگی های محصول در مدت زمان کوتاه است.

تیزر تبلیغاتی چیست؟

تیزر تبلیغاتی به عنوان یکی از مهم ترین روش های جذب کاربر، قبل از اینکه مشتری محصول محصول را خریداری کند. از طریق ایمیل، ویدیو، پادکست و… از ویژگی‌های آن آگاه می‌شود بنابراین می توانیم بگوییم که یک شرح مختصر از محصول نهایی است که در اختیار مشتری قرار می گیرد تا بتواند با اعتماد کامل و تجربه کافی به خرید محصول مورد نظر بپردازد.

تیزر تبلیغاتی معمولاً کوتاه و مختصر است تا وقت زیادی از مشتری نگیرد. اطلاعاتی که در این نوع از آگهی های تبلیغاتی وجود دارد از مهم‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی‌های محصول است و به مشتریان کمک می کند تا در زمینه خرید بهترین و مناسب ترین تصمیم را بگیرند. پس از مشاهده تیزر تبلیغاتی اطلاعات مختصری در اختیار شما قرار می گیرد. اما اینکه چند درصد از بینندگان تیزر برای خرید محصول یا بررسی ویژگی های آن به صورت دقیق اقدام کنند مشخص نیست.

 • انواع تیزر تبلیغاتی
 • تیزر تبلیغاتی رئال
 • تیزر تبلیغاتی انیمیشن
 • تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن
 • تیزر رئال

تیزری که در شرایط واقعی با انسان های واقعی و خود محصول فیلم برداری می شود تیزر رئال نام دارد. در این شرایط شما برای شناساندن ویژگی‌های محصول به مشتریان خود تمام تلاش خود را می کنید تا تمامی شرایط برای مشتریان مهیا شود‌ تا به راحتی بتوانند با تمامی ویژگی‌های محصول آشنا شوند.

تبلیغات تلویزیونی نمونه مناسبی از تبلیغات رئال محسوب می‌شود زیرا تعدادی از افراد به عنوان بازیگر دور هم جمع می شوند و بر اساس برنامه و سناریو از قبل نوشته شده محصول مورد نظر را تبلیغ می کنند.

تیزر تبلیغاتی

 • تیزر تبلیغاتی انیمیشن

تیزر تبلیغاتی انیمیشن نوعی تیزر است که از شخصیت های گرافیکی که با استفاده از برنامه های کامپیوتری طراحی شده اند برای تبلیغ یک محصول استفاده می کنند. در این نوع از تبلیغات برای ارائه ویژگی های مختلف محصول به مشتری نیازمند محصول واقعی نیستید بلکه باید فضا را به صورت گرافیکی طراحی کنید تا مشتریان بتوانند در این فضای غیر واقعی از ویژگی محصول شما حتی در ابعاد اغراق آمیز آگاه شوند.

 • تیزر تبلیغات رئال انیمیشن

تیزر تبلیغاتی رئال انیمیشن نوع دیگری از تیزرهای تبلیغاتی است که ترکیبی از دو تیزر انیمیشن و رئال می باشد در این نوع از تبلیغات با استفاده از برنامه های کامپیوتری و بازیگران واقعی می توانید با خلاقیت .بیشتر محصول مورد نظر خود را به کاربران معرفی کنید

 معرفی آژانس صفر تا صد آی تی

آژانس صفر تا صد آی تی به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مرکز ارائه دهنده خدمات سئو و تیزر تبلیغاتی به شما کمک می‌کند تا علاوه بر طراحی سایت تیزر مخصوص فروش محصولات یا تبلیغ فروشگاه اینترنتی خود را بسازید.

با استفاده از تیزرهای تبلیغاتی ساخته شده توسط کارشناسان متخصص  می توانید به راحتی با استفاده از نرم افزار های کامپیوتر فضایی را فراهم کنید تا محصول شما به بهترین شکل ممکن پیام خود را به مشتریان و مخاطبان ارسال کنند در صورتی که نیازمند دریافت خدمات هستید و هنوز بهترین .آژانس های تبلیغاتی در تهران را پیدا کرده اید می توانید روی کارشناسان ما حساب کنید

 کاربرد تیزر تبلیغاتی

همانطور که در قسمت های قبل اشاره کردیم تیزر تبلیغاتی یکی از بهترین روش های برقراری ارتباط با مشتریان و کاربران مختلف است که باعث می شود با ویژگی های محصول شما به خوبی آشنا شوند. و از .آن جایی که کوتاه و مختصر به آنها ارائه می شود نباید نگران دلزدگی مخاطبین باشید

: .از مهم‌ترین کاربردهای تیزر تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • استفاده از تیزر تبلیغاتی برای معرفی محصول
 • پخش تیزر بین سریال ها
 • استفاده از آنها برای جلسات و کمپانی ها
 • استفاده در مطبوعات و کنفرانس ها

بیشتر بخوانید : پشتیبانی سایت وردپرس

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran