5/5 - (2 امتیاز)

سئو خاکستری

سئو خاکستری یکی از مهمترین تکنیک های بهینه سازی سایت است که به اشتباه توسط برخی از سئوکاران مورد استفاده قرار می گیرد‌. بنابراین نمی توانیم بگوییم که سئو خاکستری چیزی مابین سئو سیاه و سفید است. استفاده از این تکنیک به طور کلی باعث نابودی رتبه سایت می شود.

همانطور که می دانید سئو دارای تکنیک های مختلفی است که به صورت دوره ای به روز رسانی می شوند یا تغییراتی در آنها ایجاد می شود. به همین دلیل اگر هدف از فعالیت شما در اینترنت و طراحی سایت رسیدن به قله های پیشرفت است باید از تمامی این بروزرسانی ها و تغییرات آگاه شوید و اگر می خواهید بدانید که بهینه سازی شامل چه تکنیک هایی است و کدام یک از آنها می توانند باعث موفقیت شما شوند.

 البته تشخیص تکنیک های نامناسب و منفی کمک بسیار زیادی به بهبود روند رشد بهینه سازی سایت می‌کند و همه دارید کارشناسان ما همواره توصیه می‌کنند که اگر از موفقیت و پیشرفت در زمینه سئو را دارید حتماً قوانین مثبت و منفی را در کنار یکدیگر قرار بدهید و با در نظر گرفتن جنبه های مثبت به پیشرفت و توسعه وبسایت خود کمک کنید.

هر چه در زمینه بهینه سازی سایت به سئو کلاه سفید نزدیکتر باشید مطمئنا موفقیت در کمین شما خواهد بود. در غیر این صورت باید منتظر پیشی گرفتن رقبا باشید.

تکنیک های متعدد سئو

همانطور که در قسمت قبل هم بیان کردیم سئو دارای تکنیک های متعددی است که هرکدام به گونه‌ای شما را در مسیر موفقیت یا عدم موفقیت قرار می دهند. بنابراین حتما باید با انواع تکنیک ها آشنا شوید تا با پیروی از بهترین آنها زمینه های پیشرفت و ارتقاء را برای وب سایت خود فراهم کنید. مهمترین تکنیک های سئو شامل سئو کلاه سفید، سئو کلاه سیاه و سئو خاکستری است. در ادامه به معرفی

آنها می پردازیم:

سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه یکی از مهمترین تکنیک های منفی بهینه سازی سایت محسوب می شود. بسیاری از افراد بدون توجه به این موضوع گمان می‌کنند که با افراط در استفاده از اصول و استانداردهای سئو می توانند رتبه بهتری به دست بیاورند.

غافل از این که پیروی از قوانین سئو سیاه می تواند عواقب جبران ناشدنی برای وب سایت شما داشته باشد که یکی از مهمترین آنها کاهش یا تنزل رتبه شما در نتایج جستجو است.

به طور کلی تکنیک های مختلفی که می توانند شما را در مسیر موفقیت قرار بدهند کاملا در تضاد با سئو سیاه هستند. به همین دلیل حتما باید در این زمینه توجه جدی داشته باشید و از تمامی مواردی که شما را به سمت نابودی رتبه سایت می‌کشانند پرهیز کنید.

  • کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید برخلاف سئو سیاه یکی از مهم‌ترین مواردی است که تمامی وبسایت ها با پیروی از آن می‌تواند به ارتقاء وب سایت خود کمک کنند. به همین دلیل اگر قصد پیشرفت و توسعه کسب و کار اینترنتی خود را دارید.

هستم باید از قوانین سه و سفید پیروی کنید و سعی کنید تمامی ساختار سایت خود را با آن مطابقت ببخشید. تکنیک سئو سفید به عنوان یکی از مهمترین تکنیک های بهینه سازی سایت فرصت پیشرفت و توسعه کسب و کار را برای شما به خوبی فراهم می کند از همه رو اگر هنوز اصول مختلف آن آگاهی ندارید سعی کنید از افرادی که در زمینه بهینه سازی سایت تجربه دارند و اقدامات لازم جهت سئو سایت را انجام می‌دهند کمک بگیرید.

  • سئو خاکستری چیست؟

همانطور که در قسمت قبل هم بیان کردیم سئو خاکستری چیزی نیست که بتوانیم آن را مابین سئو سفید و سیاه در نظر بگیریم تکنیک های سئو فاکس ریور به طور کلی ممنوعه هستند و پیروی از آن ها هیچ کمکی به پیشرفته وب سایت شما نمی کند بلکه ممکن است در زمینه رتبه سایت نیز تا حد قابل توجهی شما را پایین بکشد. نکته مهم و قابل توجهی که در زمینه استفاده از تکنیک سئو خاکستری وجود دارد این است که  به هیچ عنوان افراد آماتور و کسانی که در این زمینه تجربه ندارند.

نمی‌توانند برای بهبود سئو یا بهینه سازی سایت خود از آن استفاده کنند زیرا به نوعی با آتش بازی کردن است. به همین دلیل می توانیم بگوییم که استفاده از تکنیک های سئو خاکستری تنها زمانی می تواند برای شما مفید واقع شود که توسط افراد کاربلد مورد استفاده قرار بگیرد. تکنیک های سئو خاکستری شباهت زیادی به سئو سیاه دارند با این تفاوت که اگر بتوانید به درستی از آنها استفاده کنید ممکن است رتبه سایت شما ارتقا پیدا کند.

چرا خاکستری اهمیت دارد؟

با وجود این که بسیار تاکید کردیم افراد آماتور به هیچ عنوان نباید از تکنیک های سئو خاکستری استفاده کنند؛ با این همه باز هم استفاده از تکنیک های سئو سایت اهمیت دارد زیرا با کاهش هزینه های شما باعث می‌شود در زمینه بهینه سازی سایت عملکرد بهتری داشته باشید.

معروف ترین تکنیک های سئو خاکستری

  1. خرید دامین

دامین های منقضی شده زیادی هستند که می‌توانید با استفاده از آنها به سئو سایت خود کمک کنید. با خرید دامین ها این فرصت  برای شما فراهم می‌شود تا مطالب مرتبط با سایت خود را پیدا کنید و با استفاده از آنها به بهبود سئو سایت خود کمک کنید.

بیشتر بخوانید : پشتیبانی سایت وردپرس

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran