5/5 - (2 امتیاز)

سئو سایت انگلیسی

سئو سایت انگلیسی به چه صورت است؟ آیا این روش از بهینه سازی سایت؛ با بهینه سازی وب سایت های فارسی متفاوت است؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید و می خواهید خدمات مناسبی را دریافت کنید؛ به شما پیشنهاد می کنیم که تا انتهای مطلب از آژانس صفر تا صد آی تی با ما همراه باشید‌.

فکر کنم که تا الان همه شما بدانید که سئو یا بهینه سازی سایت تا چه اندازه می‌تواند در بهبود ساختار سایت شما و جذب مشتری تاثیر گذار باشد اگر قصد فعالیت حرفه‌ای در اینترنت را دارید و می خواهید در این زمینه به جایگاه مناسبی دست پیدا کنید الان وقت آن رسیده که بیش از پیش به سئو توجه کنید .

اگر توانایی استفاده از فاکتورهای مختلف آن را ندارید حتما از کسانی کمک بگیرید که در این زمینه دانش و تجربه تخصصی دارند و می توانند به بهترین شکل ممکن ساختار سایت شما را بر اساس اصول سئو چیدمان کنند.

 خدمات سئو سایت انگلیسی توسط تیم صفر تا صد آی تی

تیم تخصصی صفر تا صد آی تی به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین مراکز ارائه دهنده خدمات سئو و طراحی سایت به شما کمک می‌کند تا سئو سایت انگلیسی را به صورت تخصصی و با استفاده از بهترین ابزار انجام بدهید. اگر دارای اطلاعات و دانش تخصصی در زمینه بهینه سازی سایت نیستید.

سئو سایت انگلیسی

کارشناسان و متخصصین حرفه ای ما به شما کمک می‌کنند تا با اصول و نیازهای وب سایت خود به درستی آشنا شوید و فاکتورهای مختلف برای بهبود وضعیت سایت خود استفاده کنید تا به امروز اکثر مقالاتی که در سایت های مختلف راجع به سئو ارائه شده است مربوط به وب سایت های فارسی بوده است. اما اگر می خواهید با سئو سایت انگلیسی آشنا شوید و بدانید که چه مجموعه ای در این زمینه فعالیت می کند حتماً از کارشناسان متخصص ما کمک بگیرید.

چرا باید خدمات سئو سایت انگلیسی را دریافت کنیم؟

بسیاری از افراد می خواهند بدانند که سئو سایت انگلیسی با سئو سایت فارسی چه تفاوت هایی دارد؟ چه قوانینی در سئو سایت انگلیسی وجود دارد که در سئو سایت فارسی رعایت نمی شود؟ تمامی این موارد می‌تواند تعیین کننده اهمیت استفاده از سئو انگلیسی باشد بنابراین کاری که باید انجام دهید این است که حتما از کارشناسان و متخصصینی کمک بگیرید که از قوانین و اصول سئو انگلیسی آگاهی دارند و می‌توانند به صورت حرفه‌ای آن را در وب سایت شما به کار بگیرند.

اگر چیدمان ساختار سایت شما بر اساس از فارسی باشد این احتمال وجود دارد که نتوانید امتیاز مناسبی از موتورهای جستجوی گوگل دریافت کنید و حتی باعث کاهش رنکینگ وب سایت شما می شود بنابراین  استفاده از قوانین سئو سایت انگلیسی در کسب بهترین جایگاه در گوگل؛ از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

فاکتورهای اساسی در سئو سایت انگلیسی

سئو سایت انگلیسی دارای فاکتورهای مشخصی است که باید با رعایت آنها به ارتقاء وضعیت سایت خود کمک کنید. از مهمترین و اساسی ترین فاکتور ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • انتخاب دامنه و url

از مهمترین و اساسی ترین مواردی که در سئو سایت انگلیسی باید به درستی رعایت شود و بسیاری از مدیران وبسایت از آن آگاه نیستند آدرس یا url است شما این توانایی را نخواهید داشت تا آدرس سایت را به صورت فارسی یا فینگلیش وارد کنید. بنابراین کاری که باید انجام بدهید انتخاب آدرس سایت به صورت انگلیسی است.

تا کاربران مختلف در سراسر جهان بتوانند وارد آن شوند. انتخاب دامنه نیز تاثیر قابل توجهی در کسب جایگاه مناسب در گوگل دارد. برای مثال اگر از دامنه ir یا in در سایت خود استفاده کنید؛ به احتمال زیاد توسط موتورهای جستجوی گوگل جریمه خواهید شد اما استفاده از دامنه uk، .com یا us بر اساس استانداردهای جهانی سئو است و می تواند به بهبود جایگاه سایت شما کمک کند.

سئو سایت انگلیسی

قوانین سئو وب سایت های انگلیسی

اگر قصد سئو یا بهینه سازی وبسایت انگلیسی خود را دارید باید بدانید که قوانین آن با وبسایت های فارسی تفاوت دارد. از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • به جز زبان انگلیسی از هیچ زبان دیگری نمی توانید در سایت خود استفاده کنید. این موضوع را افرادی که وظیفه تولید محتوای سایت شما را بر عهده دارند باید رعایت کنند.
  • کامنت هایی که در صفحه شما قرار می گیرند باید به صورت انگلیسی تایپ شوند.
  • کلمات کلیدی باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند.
  • توضیحات تگ و متا تگ باید به زبان انگلیسی باشند.
  • سرورهای هاست باید بر اساس سرورهای انگلیسی و آمریکایی باشند.

سرعت در سئو سایت انگلیسی

یکی از مهمترین فاکتورهایی که می تواند تاثیر فوق‌العاده بالایی در به‌دست‌آوردن رنکینگ در وب سایت های انگلیسی داشته باشد؛ سرعت سایت است درست است که در وب سایت های فارسی نیز این امر یکی از مهمترین فاکتورهای بهینه سازی محسوب می‌شود اما در وب‌سایت‌های انگلیسی کمی تفاوت دارد.

برای مثال اگر در خارج از ایران زندگی نمی کنید اما از هاست انگلیسی استفاده می کنید. سرعت وب سایت شما پایین است. هرچه هاست شما به محل زندگی نزدیک تر باشد سرعت سایت مناسب تر خواهد بد.۱د به همین دلیل اگر از هاست به منطقه خود استفاده می کنید به احتمال زیاد یکی از مهمترین فاکتورهای سئو سایت انگلیسی را رعایت کرده اید.

بیشتر بخوانید : پشتیبانی سایت وردپرس

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran