5/5 - (2 امتیاز)

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید یکی از مهم‌ترین مفاهیمی است که امروزه در حوزه دیجیتال مارکتینگ بسیاری از افراد با آن مواجه می‌شوند اگر شما هم میخواهید به معنای این عبارت آشنا شوید تا انتهای این مطلب با تیم تخصصی صفر تا صد آی تی همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم.

تاریخچه سئو سایت

در چند سال گذشته هنگامی که وارد صفحات مختلف سایت های فارسی زبانی شدیم متاسفانه به جای اینکه اطلاعات مورد نیاز خود را به دست بیاوریم با یک سری از مفاهیم بی معنا و بدون ساختار مشخص مواجه می‌شدیم.

دلیل آن این بود که تا به این اندازه گوگل در طراحی الگوریتم های مختلف پیشرفت نکرده بود و همین دلیل کلیه وب‌سایت‌ها از کلمات کلیدی به صورت اشباع شده برای جذب کاربران مختلف استفاده می کردند. این عامل به مرور زمان باعث ایجاد نارضایتی در آنها می شد.

به همین دلیل می توانیم به طور مشخص بگوییم که استفاده از سئو کلاه سیاه و به عبارت دیگر پر کردن صفحات از جملات بدون ساختار باعث ایجاد حس منفی نسبت به یک صفحه از سایت می شد.

به مرور زمانی که گوگل متوجه این موضوع شد؛ برای کاهش این سطح از نارضایتی چاره‌ای اندیشید. موتورهای جستجو به این نتیجه رسیدند که درست است که کلمات کلیدی می توانند کاربران مختلف را به یک صفحه از سایت برسانند و به کار بردن آنها به هر قیمتی نمی تواند باعث افزایش رتبه سایت شود.

سئو کلاه سفید

بنابراین با در نظر گرفتن الگوریتم های مختلف که به سنجش کیفیت صفحات مختلف میپرداخت به طور مشخص از میزان نارضایتی کاربران کاستند. سئو کلاه سفید به عنوان یکی از مهم ترین عواملی که می‌تواند در بهبود رتبه سایت شما تاثیرگذار باشد امروزه به طور فراگیر توسط وب سایت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد با اینکه در چند سال گذشته میزان اطلاعات صاحبان وب سایت از فاکتورهای سئو بسیار پایین بود؛

یا به عبارتی هنوز الگوریتم های جدید طراحی نشده بودند. امروزه بسیاری از افراد توانسته اند با به کار بردن فاکتورهای مرتبط با سئو کلاه سفید تا حد زیادی رضایت موتور های جستجو به کاربران اینترنتی خود را به دست بیاورند.

سئو کلاه سفید چیست؟

سئو کلاه سفید شامل کلیه تکنیک های استانداردی است که مطابق با آخرین فاکتورهای ارائه شده توسط موتورهای جستجوی گوگل هستند. در واقع با رعایت کلیه تکنیک ها و استراتژی های مطرح شده در زمینه سئو و پیروی از آن ها افراد این امکان را دارند تا سطح وبسایت خود را به طور مشخص ارتقا ببخشند‌.

چرا باید از سئو کلاه سفید پیروی کرد؟

اگه میخوای بدونی که چرا باید از سئو کلاه سفید پیروی کنید. اجازه بدهید که چند دلیل مشخص و آشکار برای شما بیاوریم. به طور کلی از زمانی که گوگل در زمینه بررسی عملکرد و وب‌سایت‌های مختلف دقیق تر و حساب شده تر عمل می کنند. بسیاری از صاحبان وب سایت به دنبال کسب اطلاعات لازم راجع به مفاهیم مختلف مانند سئو کلاه سفید هستند.

  • افزایش بازدیدکنندگان سایت

از دلایل مهمی که می توانیم برای استفاده از فاکتورهای سئو بیاوریم. می‌توان به افزایش نرخ بازدیدکنندگان سایت اشاره کرد. در واقع با پیروی از فاکتورها و اصول مختلف سئو این امکان را خواهید داشت و میزان بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش بدهید.

 مطابقت کامل قسمت های مختلف سایت شما با فاکتورهای از پیش طراحی شده توسط موتورهای جستجوی گوگل به شما این امکان را می‌دهد تا در نتایج گوگل برای کاربران اینترنتی به نمایش دربیایید.

سئو کلاه سفید

به طور کلی هدف اصلی استفاده از قوانین سئو دیده شدن  در صفحات گوگل است. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم که حتماً با قوانین و فاکتور های جدید سئو کلاه سفید آشنا شوید و با پیروی دقیق از آنها و مطابقت کامل سایت با قوانین جدید به پیشبرد اهداف خود کمک کنید.

ارائه محتوای با کیفیت در سئو کلاه سفید

یکی از مهمترین فاکتور هایی که  سئو کلاه سفید باید به آن توجه جدی داشته باشید؛ ارائه محتوای با کیفیت در صفحات مختلف سایت است. هنگامی که کاربران اینترنتی متوجه می‌شوند که برای آنها ارزش قائل هستید و یک محتوای ساختارمند در سایت خود منتشر کرده اید به میزان زیادی اعتبار شما درد آنها افزایش پیدا میکند. برای داشتن یک محتوای مناسب در قالب پروژه های بلند مدت و کارشناسان و متخصصین مجموعه صفر تا صد آی تی کمک بگیرید.

اهمیت به روز رسانی مطالب در سئو کلاه سفید

شاید برای شما عجیب باشد اما باید به این نکته توجه داشته باشید که قدیمی بودن محتوای سایت شما تاثیر نامناسبی در جلب اعتماد موتورهای جستجوی گوگل خواهد داشت به گونه‌ای که آنها آن را یک فاکتور منفی برای سایت شما به حساب می آورند.

از خدمات ما استفاده کنید

ارائه خدمات متنوع در مجموع صفر تا صد آی تی به شما این امکان را می‌دهد تا از میان آنها به انتخاب پروژه مورد نظر خود بپردازید. در صورتی که نیازمند ارتقاء سطح وبسایت خود را می خواهید از قوانین و استانداردهای سئو کلاه سفید آگاه شوید؛ با کارشناسان و متخصصین مجموعه ما تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : پشتیبانی سایت وردپرس

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran