5/5 - (3 امتیاز)

موشن گرافیک

موشن گرافیک یا متحرک سازی تصاویر یکی از جدیدترین شاخه های علم گرافیک است که به شما کمک می کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن مفاهیم و داده های اطلاعاتی خود را به مخاطبین ارائه کنید. در ادامه شما را بیشتر با این حرفه تخصصی آشنا می کنیم پس با ما همراه باشید.

موشن گرافیک به معنای متحرک سازی تصاویر و صداگذاری توسط گوینده برای انتقال مفاهیم به مخاطبین است. کلیه افرادی که می‌خواهند به اهداف کسب و کار خود دست پیدا کنند از انیمیشن های تبلیغاتی یا ویدیو های کوتاه برای برقراری ارتباط با مشتریان استفاده می‌کنند بنابراین علم موشن گرافیک به بهترین شکل ممکن می تواند نیاز مخاطبین شما به دریافت اطلاعات مشخص از یک حوزه تخصصی را برطرف کند‌.

خدمات موشن گرافیک

مجموعه تخصصی صفر تا صد آی تی دانلود یکی از بهترین مراکز ارائه دهنده خدمات ماشین گرافیک به شما کمک می کند تا فرایند جذب مشتری و ارائه اطلاعات با هدف برندینگ را به بهترین شکل ممکن انجام بدهید.

متاسفانه بسیاری از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ توانایی ارائه خدمات با کیفیت به شما عزیزان را ندارند بنابراین به شما توصیه می‌کنیم که اگر قصد برطرف کردن مشکلات مختلف عدم فروش و جذب مشتری را دارید حسن با آژانس تخصصی ها تماس بگیرید کلیه خدمات مربوط به ساخت انیمیشن تبلیغاتی و موشن گرافیگ توسط کارشناسان و گرافیست های حرفه‌ای انجام می شود.

کاربرد های موشن گرافیک چیست؟

شاید تا به حال بارها با اصطلاح موشن گرافیک مواجه شده باشید اما نمی دانید که کاربرد آن چیست. بگذارید که این مفهوم را برای شما روشن کنیم تا بهتر بتوانید برای پیشبرد اهداف شغلی و شخصی خود از موزه گرافیک استفاده کنید.

تصور کنید که به تازگی فعالیت خود را در زمینه فروش طلا آغاز کرده ایم اما نمی دانید که چگونه برند خود را به دیگران معرفی و مشتریان مختلف را به سمت خود جذب کنید. در ابتدا باید بدانید که موشن گرافیک چگونه می تواند به پیشبرد اهداف کسب و کار و معرفی ویژگی های مختلف محصول شما به مشتریان کمک کند.

در دنیای پرهیاهوی مدرن که تمامی کسب و کار ها مشغول تبلیغ و ارائه محصول به مشتریان هستند. شما نمی توانید بدون تبلیغات فعالیت مناسبی داشته باشید و به سود قابل توجهی دست پیدا کنید. لازمه فعالیت تخصصی شما ارائه مفاهیم مشخص بدون جنبه اجبار به مشتریان است.

موشن گرافیک به کسب و کار شما ارزش بالایی می بخشد و با فراهم کردن فضای مناسب کاری می‌کند که مشتریان به راحتی به تبلیغ شما توجه کنند زمانی که برای معرفی محصول از انیمیشن های تبلیغاتی یا تصاویر متحرک استفاده می کنید، قدرت تأثیرگذاری شما بر مخاطبین چندین برابر می شود.

مهمترین مزیت موشن گرافیک چیست؟

اگر بخواهید ویدیو کوتاهی برای معرفی کسب و کار یا برند خود برای مشتریان بسازید. نیازمند بازیگر، تدوین و صداگذاری و بسیاری موارد دیگر هستید اما با استفاده از موشن گرافیک این دردسرها را نخواهید داشت.

زیرا تمامی فرایندهای مربوط به تصویرسازی و ارائه مفهوم به مخاطبین توسط کامپیوتر با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی انجام می شود. شاید تنها کاری که باید انجام بدهید تدوین و صداگذاری باشد. بنابراین می توانید با کمترین میزان هزینه و بدون اینکه نیازمند انتخاب بازیگر و بسیاری از موارد دیگر باشید تبلیغ خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

کاربردهای موشن گرافیک

 • ساخت بنر تبلیغاتی
 • ساخت تیزر تبلیغاتی
 • ساخت انیمیشن های دو بعدی
 • و…

انواع موشن گرافیک

 1. موشن گرافیک:

بیشتر موشن گرافیک هایی که مشاهده می کنید از نوع اول هستند. برای انجام این کار ابتدا تمامی فرایندهای مربوط به ساخت وکتور ها و انیمیشن ها را انجام می دهید سپس صدا گذاری و تدوین صورت می گیرد.

 1. ویدیو موشن:

این موشن گرافیک نیز از کاربردی ترین مدل های ساخت تبلیغات است که می توانید برای بسیاری از اهداف شغلی خود از آن استفاده کنید در این نوع ویدیو سازی در ابتدا بازیگران مورد نظر خود را انتخاب می کنید تا با استفاده از تلفیق ویدیو واقعی و انیمیشن، تبلیغ خود را بسازید.

کارشناس تولید محتوا کیست؟

همانطور که میدانید بیشتر قسمتهای ساخت تبلیغات به صورت واقعی امکان پذیر نیستند و اگر هم باشند هزینه زیادی برای شما دارد بنابراین کاری که باید انجام بدهید این است که به علم مدرن اعتماد کنید و با استفاده از موشن گرافیک تبلیغات خود را بسازید.

 1. استاپ موشن:

نوع دیگری از موشن گرافیک که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد استاپ موشن است. در این روش ابتدا از تصاویر واقعی تصویر برداری می شود. سپس با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری متحرک سازی انجام می شود.

 1. اینفوموشن:

در ابتدا اینفوگرافیک رسم می شود سپس حرکت را وارد آن می کنیم، تا بتوانیم ویدئو مورد نظر را بسازیم.

مزایای مختلف موشن گرافیک

همانطور که در قسمت قبل اشاره کردیم با استفاده از موشن گرافیک می توانید بسیاری از فرایندهای مربوط به برندینگ و تبلیغات خود را در کوتاهترین زمان ممکن با استفاده از یک ویدیو جذاب انیمیشنی انجام دهید.‌بنابراین از مزایای مهم آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • انتقال بهتر مفاهیم به مخاطبین
 • تحت تاثیر قرار دادن مخاطب
 • ورود به بازاریابی ویدیویی
 • هزینه بسیار کمتر نسبت به تیزر تبلیغاتی و ویدیو های واقعی
 • کمک به بازاریابی در شبکه های اجتماعی
 • بالا بردن کیفیت آموزش

دریافت مشاوره برای دریافت خدمات

برای دریافت مشاوره در زمینه خدمات طراحی و موشن گرافیگ، هرچه سریعتر با کارشناسان متخصص ما تماس بگیرید. آنها به شما کمک می کنند تا فرایندهای مربوط به ساخت انیمیشن ها و تیزرهای تبلیغاتی را به بهترین شکل ممکن انجام دهید علاوه بر این  می‌تواند از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته متخصصین و گرافیست های ما نیز بهره مند شوید. کلیه فرایندهای مربوط به طراحی و ساخت تیزر با یک برنامه‌ریزی حرفه ای توسط مهندسین ما انجام میشود.

بیشتر بخوانید : پشتیبانی سایت وردپرس

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

02144030236

(دفتر)

09367511706

instagram-seotehran  Telegram-seotehran  whatsapp-seotehran